ČÍM VÍC NÁS JE, TÍM VÍC UŠETŘÍME

Přidejte se k desetitisícům spotřebitelů a organizací, kteří díky sdružené poptávce a e-aukci šetří své starosti, čas i peníze v energiích, potravinách, drogerii a dalších komoditách.

 KDE MŮŽETE ŠETŘIT?

výhodné ceny a podmínky energií pro domácnosti, firmy i veřejnou správu

zemní plyn

ZEMNÍ PLYN

Také Vás nebaví hledat mezi stovkami nabídek dodavatelů zemního plynu tu nejvýhodnější? Zbavte se starostí a pořiďte si nejvýhodnější zemní plyn bez jakýchkoli háčků nebo sankcí. V LICITU Vám zabezpečíme, aby vše dopadlo podle Vašich představ.

zemní plyn

ELEKTŘINA

Najít dlouhodobě výhodnou cenu elektřiny může být někdy oříšek. Proto Vám v LICITU garantujeme nejen vždy výhodnou cenu a podmínky bez jakýchkoli kliček, ale také právní ochranu a maximální klientský servis. Hoďte starosti za hlavu a vše nechte jednoduše na nás.

NIŽŠÍ CENA ZA KAŽDODENNÍ PLATBY

pro firmy a organizace veřejné správy

platební terminály
PLATEBNÍ TERMINÁLY
Proč platit zbytečně vysoké poplatky za každou platbu kartou zákazníka, když to jde i jinak? V LICITU Vám zajistíme platební terminál s co nejnižšími poplatky.
platební brány
PLATEBNÍ BRÁNY
Hledáte cenově výhodné a bezpečné zajištění bezhotovostních plateb pro Váš eshop? Zajistíme Vám platební bránu s nízkými platbami za každou transakci.

PŘIDEJTE SE K k Licitu I VY…

a začněte šetřit spolu s námi

jsme už ušetřili našim klientům

cHCETE TAKÉ VYZKOUŠET LICIT?

je to jednoduché, přesvědčte se sami

l

VYPLŇTE KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Po odeslání kontaktního formuláře Vás budeme do 3 dnů kontaktovat.

ZJISTĚTE VÝHODNOST NAŠÍ NABÍDKY

Vaše stávající podmínky a ceny nezávazně porovnáme s těmi, které máme v LICITU.

STAŇTE SE ČLENY LICITU

Sami se rozhodnete, zda budete členy LICITU a budete šetřit svůj čas, starosti i peníze.

LICIT NEJSOU JEN DOMÁCNOSTI

šetříme peníze firmám, podnikatelům, či obcím

Reference loga

Proč se k nám přidat

zbavte se starostí jednou provždy

UŠETŘÍTE
Měsíčně jde možná o pár stovek nebo tisícovek. Ale proč platit zbytečně víc? Čísla hovoří jasně. Společně jsme díky e-aukci ušetřili už více než 1,48 miliardy Kč. Proč? Protože čím víc nás je, tím lepší máme pozici pro vyjednávání.
NEŘEŠÍTE
Už žádné obavy z právnických kliček, žádná byrokracie a papírování, žádné průzkumy trhu nejvýhodnějších dodavatelů. Vše řešíme za Vás tak, aby pro Vás podmínky i ceny byly výhodné a bez háčků.
R
NERISKUJETE
Zázemí nám poskytuje největší e-aukční síň v České republice eCENTRE, a.s., která je jedničkou na trhu už od roku 2006. Společně tvoříme jedinečný tým, který se o Vás postará za všech okolností.
NEUTRÁCÍTE
Výhodné podmínky i ceny jsou samozřejmostí. Navíc je pro Vás většina našich služeb úplně zdarma. Jak je to možné? Veškerý provoz platíme z aukčních poplatků, které hradí vítězní dodavatelé aukcí.

VYZKOUŠEJTE LICIT I VY

vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a já se Vám do 3 dnů ozvu

15 + 9 =

karelkozelsky

Karel Kozelský
obchodní partner LICITU a eCENTRE
karel.kozelsky@partnerecentre.cz
+420 732 355 964 

můj příběh s licitem

„Osobně jsem se zapojil se svojí domácností do historicky třetí aukce na energie v ČR v květnu 2013. Obratem se se mi snížily výdaje za plyn a elektřinu o 12 000 Kč ročně. Přesvědčil jsem se, že tento jednoduchý a funkční princip agregace poptávky a soutěže dodavatelů o klienty formou nabídky co nejnižší ceny funguje. Proto jsem se rozhodl, že ho postupně předám všem kolem sebe, komu záleží na výdajích. Sám jsem již účastníkem třetí aukce a po čtyřech letech šetří díky mému rozhodnutí přes 2100 domácností. Je to jednoduché, zdarma a s garancí celého procesu ze strany eCENTRE. Je to o komunikaci, vzdělávání a často o boji s mýty a předsudky. Dnešní obchod a služby jsou primárně nastaveny, aby peníze z rodinných rozpočtů odčerpávaly. Můžeme Vám pomoci je tam udržet a využít je smysluplněji. Často svým známým říkám „zastav se na chvilku v tom životním shonu, ať se můžeme v klidu podívat, kudy ti peníze z rozpočtu zbytečně utíkají“. Tím ale možnosti jak snižovat výdaje nekončí. Pro firmy, obce a veřejný sektor jsou tu LICIT aukční nákupy, Komoditní burza Praha, a jiné možnosti.“

Adresa kontaktního místa

Karel Kozelský, LICIT Partner

Karel Kozelský
Libhošť 310, 742 57 Libhošť