ČÍM VÍC NÁS JE, TÍM VÍC UŠETŘÍME

Přidejte se k desetitisícům spotřebitelů a organizací, kteří díky sdružené poptávce a e-aukci šetří své starosti, čas i peníze v energiích, potravinách, drogerii a dalších komoditách.

 KDE MŮŽETE ŠETŘIT?

výhodné ceny a podmínky energií pro domácnosti, firmy i veřejnou správu

zemní plyn

ZEMNÍ PLYN

Také Vás nebaví hledat mezi stovkami nabídek dodavatelů zemního plynu tu nejvýhodnější? Zbavte se starostí a pořiďte si nejvýhodnější zemní plyn bez jakýchkoli háčků nebo sankcí. V LICITU Vám zabezpečíme, aby vše dopadlo podle Vašich představ.

zemní plyn

ELEKTŘINA

Najít dlouhodobě výhodnou cenu elektřiny může být někdy oříšek. Proto Vám v LICITU garantujeme nejen vždy výhodnou cenu a podmínky bez jakýchkoli kliček, ale také právní ochranu a maximální klientský servis. Hoďte starosti za hlavu a vše nechte jednoduše na nás.

NIŽŠÍ CENA ZA KAŽDODENNÍ PLATBY

pro firmy a organizace veřejné správy

platební terminály
PLATEBNÍ TERMINÁLY
Proč platit zbytečně vysoké poplatky za každou platbu kartou zákazníka, když to jde i jinak? V LICITU Vám zajistíme platební terminál s co nejnižšími poplatky.
platební brány
PLATEBNÍ BRÁNY
Hledáte cenově výhodné a bezpečné zajištění bezhotovostních plateb pro Váš eshop? Zajistíme Vám platební bránu s nízkými platbami za každou transakci.

PŘIDEJTE SE K k Licitu I VY…

a začněte šetřit spolu s námi

jsme už ušetřili našim klientům

cHCETE TAKÉ VYZKOUŠET LICIT?

je to jednoduché, přesvědčte se sami

l

VYPLŇTE KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Po odeslání kontaktního formuláře Vás budeme do 3 dnů kontaktovat.

ZJISTĚTE VÝHODNOST NAŠÍ NABÍDKY

Vaše stávající podmínky a ceny nezávazně porovnáme s těmi, které máme v LICITU.

STAŇTE SE ČLENY LICITU

Sami se rozhodnete, zda budete členy LICITU a budete šetřit svůj čas, starosti i peníze.

LICIT NEJSOU JEN DOMÁCNOSTI

šetříme peníze firmám, podnikatelům, či obcím

Reference loga

Proč se k nám přidat

zbavte se starostí jednou provždy

UŠETŘÍTE
Měsíčně jde možná o pár stovek nebo tisícovek. Ale proč platit zbytečně víc? Čísla hovoří jasně. Společně jsme díky e-aukci ušetřili už více než 1,48 miliardy Kč. Proč? Protože čím víc nás je, tím lepší máme pozici pro vyjednávání.
NEŘEŠÍTE
Už žádné obavy z právnických kliček, žádná byrokracie a papírování, žádné průzkumy trhu nejvýhodnějších dodavatelů. Vše řešíme za Vás tak, aby pro Vás podmínky i ceny byly výhodné a bez háčků.
R
NERISKUJETE
Zázemí nám poskytuje největší e-aukční síň v České republice eCENTRE, a.s., která je jedničkou na trhu už od roku 2006. Společně tvoříme jedinečný tým, který se o Vás postará za všech okolností.
NEUTRÁCÍTE
Výhodné podmínky i ceny jsou samozřejmostí. Navíc je pro Vás většina našich služeb úplně zdarma. Jak je to možné? Veškerý provoz platíme z aukčních poplatků, které hradí vítězní dodavatelé aukcí.

VYZKOUŠEJTE LICIT I VY

vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a já se Vám do 3 dnů ozvu

2 + 4 =

Jan

Jan Raida
obchodní partner LICITU a eCENTRE
jan.raida@partnerecentre.cz
+420 602 361 136

můj příběh s licitem

„Jsem klientem eCENTRE od roku 2012. Při znovuzařazení do další e-aukce jsem byl osloven obchodním partnerem Ing. Martinem Valuškem, který mi ukázal v říjnu 2016 nový program LICIT. Program mě oslovil ke spolupráci s eCENTRE svou jednoduchostí, propracovaností od cenového porovnání, pověření k zastupování, důvěryhodností, bezvadným bezplatným servisem a cenovou výhodností pro celou škálu klientů. To vše mě přesvědčilo ke spolupráci, v říjnu jsem se zaregistroval a nejen, že uzavírám pravidelně smlouvy s klienty, ale mám výhodu se pravidelně vzdělávat na odborných seminářích a účastnit se také výroční e-konference, která je jedinečná jako celé eCENTRE. Nenarazil jsem na nepříjemného člověka ve firmě a také spolupráce se základnou je na velmi vysoké profesionální úrovni. Těším se na nové výzvy – nabídky e-aukcí na další komodity. Vidím také perspektivu do budoucna nejen poskytnutí nabídky novým i stávajícím klientům, ale také možnost výdělku a reziduálního příjmu. Nyní jsem v důchodu a touto činností jsem opět dostal možnost se uplatnit a tím pomoci občanům šetřit jejich peníze. Je to skvělá příležitost nejen pro mě samotného, ale každého, kdo se o LICITU něco dozví.“

Adresa kontaktního místa

Jan Raida, LICIT Partner

Jan Raida
Litultovice 213, 747 55 Litultovice